Teenused

Rahvusvaheline kaubavedu

Teostame nii täis- kui osakoormate vedusid. Vajadusel korraldame ka ohtlike (ADR) ja ülegabariidsete kaupade vedu.

Parima kvaliteedi tagamiseks eelistame kasutada oma veovahendeid. Kõik meie sõidukid on varustatud GPS navigatsioonisüsteemiga. Kauba liikumine toimub seega järelevalve all ning meil on alati võimalik teavitada klienti auto asukohast.

Ekspedeerimine

Tänu usaldusväärsele partneritele Eestis ja Skandinaavias saame ekspedeerida kaupu ka nendesse riikidesse, kuhu meie enda autod parasjagu ei sõida.

Meil on võimalik kasutada veovahendeid nii Euroopas kui Venemaal ning mõnel juhul on just koostöö teiste ekspedeerijatega sobivam lahendus kui vedu oma autodega.

Ekspedeerimiseks on vaja rohkelt kontakte ning usaldusväärseid vedajaid. OÜ Kauritelil on palju lepingulisi partnereid, kellega teeme koostööd juba aastaid ning omame usalduslikke suhteid. Juhuks, kui peaks siiski midagi juhtuma kliendi kaubaga alltöövõtja süül, on meie teenustel ekspedeerija vastutuskindlustus.

Tolliteenused

Tolliteenustega tegeleme vaid siis, kui klient seda soovib.

Tolliteenuseid osutab meile tollimaakler. Nii sisse- kui ka väljaveo puhul võime lasta vormistada vajalikud deklaratsioonid (vastavalt import- ja eksportdeklaratsioonid) ning soovi korral Intrastat aruanded.

Kindlustusteenused

Kõik meie kaubaveod on kooskõlas CMR- ja TIR-konventsiooni sätetega.

Veetaval kaubal on alati autovedaja vastutuskindlustus (CMR) ning ekspedeerimisel ekspediitori vastutuskindlustus. Kindlustusandjaks on ERGO Insurance SE, kellega koos saame lahendada Teie kindlustusalased küsimused.

Ladu

Seoses uue logistikakeskuse valmimisega pakub OÜ Kauritel ka ladustamisteenuseid.

Meie uues laos on 800 m2 laopinda. Selle asukoht Patikal Tartu mnt läheduses on logistiliselt erakordselt soodne. Umbes 6 km kaugusele jääb Tallinna ringtee, kust pääseb 10 minutiga lennujaama, 30 minutiga Muuga kaubasadamasse, Tallinna Reisisadamasse ja raudteekeskusesse ning 20 minutiga kesklinna. Ringtee ühendab Tallinna suuremaid maanteid, mistõttu on tagatud hea ühendus nii Riia kui Peterburiga.